|
Sweet Home 3D Forum » List all forums » » Forum: Forum in other languages » » » Thread: Как сделать крышу ? ) » » » » Post: Re: Как сделать крышу ? ) |
Print at Jun 23, 2026, 7:42:16 AM |
| Posted by f.Lomaster at Mar 31, 2017, 12:27:23 PM |
|
Re: Как сделать крышу ? ) Не очевидный, но просто гениальный способ: http://lanindes.ru/sweet-home-krysha-mansarda.html |
|
|
Current timezone is GMT Jun 23, 2026, 7:42:16 AM |